Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo

Apartmán

Oslo, Norsko7 Feddersens gate, 0473

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 29 m²
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Apartmán s 1 ložnicí“ nabízí 29 m² až pro 3 osoby. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. V tomto apartmánu můžete využívat pračku, balkon nebo terasu a lednici. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, lednice, kuchyňské náčiní. Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo se nachází v obci Oslo.

Na místě najdete terasu. Univerzita v Oslu je 3 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Univerzita v Oslu3 km
Oslo Spektrum Music Arena3 km
Rockefellerova3 km
Hrad Akershus4,7 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Apartmán s 1 ložnicí“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Pokud si chcete během pobytu vyprat, „Apartmán s 1 ložnicí“ má vlastní pračku.Zobrazit podrobnosti
  • V ubytování Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo můžete během pobytu používat Wi-Fi zdarma.Zobrazit podrobnosti

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • norsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa

Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo na mapě: Oslo

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo?

Přihlášení: od 16:00 do 23:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Jaké ubytování nabízí Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo?

Apartmán s 1 ložnicí: až 3 osoby; 29 m²; počet ložnic: 1; Manželská postel. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo vařit nebo vyprat?

V tomto apartmánu je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, lednice, kuchyňské náčiní.

Povoluje Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Je Wi-Fi v Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo?

Apartmán s 1 ložnicí: lednice, psací stůl, fén.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Carl Berners plass od ubytování „Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo“?

Carl Berners plass se nachází 1,3 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Oslo Airport, Gardermoen“ od ubytování „Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo“?

Oslo Airport, Gardermoen se nachází 34,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Cozy Apartment Located At Beautiful Torshov, Oslo zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na stayinoslo.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10