Karl Johan Hotel

Karl Johans gate 33, 0162 Oslo, Norwegia

  • Do 4 osób
  • Do 54 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Na stronie obiektu Karl Johan Hotel można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Goście mają do dyspozycji klimatyzację, centrum fitness oraz pokoje rodzinne. Centrum znajduje się 50 m od obiektu.

W obiekcie Karl Johan Hotel można wybrać opcję dla maksymalnie czterech osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 54 m². Jedna opcja ma jedną sypialnię. To hotel w miejscowości Oslo.

Pokoje mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście obiektu mogą korzystać z sali fitness. Recepcja działa przez całą dobę. Pokoje są sprzątane codziennie.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 465 zł

Wybór pokoi

Premium Double Loft

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ekspres do kawy

2 osoby21 m²prywatna łazienka

Karl Johan Hotel - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • sprzątanie codzienne
  • siłownia
  • recepcja czynna całą dobę
  • depozyt na bagaż

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat

Dostawka - dla dzieci od 0 lat

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Imię i nazwisko właściciela karty kredytowej muszą być zgodne z danymi Gościa widniejącymi w potwierdzeniu rezerwacji.

Osoby dokonujące rezerwacji w imieniu osoby trzeciej proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z personelem obiektu po dokonaniu rezerwacji w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Podczas zameldowania należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Karl Johan Hotel”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:30. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Karl Johan Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Karl Johan Hotel”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Karl Johan Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Karl Johan Hotel ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Karl Johan Hotel?

Obiekt znajduje się w miejscowości Oslo.

Karl Johan Hotel na mapie: Oslo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Karl Johan Hotel

Średnia ocena z 5 022 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Johana 04 - 2026
9/10

Spędziliśmy fajny czas, hotel niedaleko centrum miasta. Śniadanie po prostu ekstra - składniki i smak na plus. Pokój mały, ale czysty, nowoczesny i wszystko było na miejscu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecamy!

ℹ) Opinie gości Karl Johan Hotel nie stanowią oceny serwisu stayinoslo.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10