One room in a apartment in Oslo city

Apartament

Oslo, NorwegiaGranbergstubben, 1275

  • Do 4 osób
  • Powierzchnia: 83 m²
  • Sypialnie: 2

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie One room in a apartment in Oslo city?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Apartament z 2 sypialniami i tarasem” ma 83 m² i mieści do 4 osób. Do dyspozycji gości jest kuchnia lub aneks kuchenny, więc można samodzielnie gotować. W tym apartamencie można korzystać z pralki i balkonu lub tarasu. One room in a apartment in Oslo city znajduje się w miejscowości Oslo.

Obiekt ma taras. Główny dworzec autobusowy w Oslo znajduje się 13 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Główny dworzec autobusowy w Oslo13 km
Główny dworzec kolejowy w Oslo14 km
Muzeum Edwarda Muncha14 km
Twierdza Akershus15 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Planujesz przygotowywać posiłki? „Apartament z 2 sypialniami i tarasem” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Szukasz więcej niż jednej sypialni? „Apartament z 2 sypialniami i tarasem” ma 2 sypialnie.Zobacz szczegóły
  • Jeśli chcesz prać podczas pobytu, „Apartament z 2 sypialniami i tarasem” ma własną pralkę.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami i tarasem

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 2–6 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • AR
  • angielski
  • HI
  • norweski
  • UR
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

One room in a apartment in Oslo city - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • taras

One room in a apartment in Oslo city na mapie: Oslo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w One room in a apartment in Oslo city?

Zameldowanie: od 12:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 12:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje One room in a apartment in Oslo city?

Apartament z 2 sypialniami i tarasem: do 4 osób; 83 m²; liczba sypialni: 2; bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size), bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w One room in a apartment in Oslo city można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka.

Czy One room in a apartment in Oslo city oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Czy One room in a apartment in Oslo city przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Wi-Fi w One room in a apartment in Oslo city jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „One room in a apartment in Oslo city” znajduje się Mortensrud?

Mortensrud znajduje się 2,6 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „One room in a apartment in Oslo city” znajduje się lotnisko „Oslo Airport, Gardermoen”?

Oslo Airport, Gardermoen znajduje się 43,9 km od obiektu.

Opinie o One room in a apartment in Oslo city

Średnia ocena z 10 opinii gości to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o One room in a apartment in Oslo city. Dodaj swoją na stayinoslo.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10