The Thief

Landgangen 1, 0252 Oslo, Norwegia

  • Plaża w pobliżu
  • Do 3 osób
  • Do 40 m²
  • Basen

The Thief ma średnią ocenę gości 8,7/10 (375 opinii). Centrum znajduje się 1,2 km od obiektu. Obiekt zapewnia gościom m.in. spa, transfer lotniskowy oraz restaurację.

The Thief to 5-gwiazdkowy hotel butikowy w dzielnicy Tjuvholmen w Oslo.

Pokoje

W pokojach znajduje się balkon, ekspres Nespresso i minibar. Każdy ma łazienkę z prysznicem typu rainforest. W wybranych pokojach jest telewizor 42 cale, szlafroki i norweskie wełniane kapcie. Część pokoi ma widok na kanał i miasto. Apartament junior suite oferuje także wannę.

Udogodnienia obiektu

Bezpłatne Wi-Fi działa w całym obiekcie. Hotel oferuje całodobową obsługę pokoju, centrum spa i zabiegi spa w pokojach. Dostępna jest siłownia czynna całą dobę. Na miejscu są też łaźnia turecka, sauna, kryty basen oraz restauracja Thief Food Bar.

Położenie i dojazd

Dworzec Nationaltheatret oddalony jest o 1,2 km. Lotnisko Oslo znajduje się 51 km od obiektu.

Co zwiedzić w okolicy

  • Muzeum Astrup Fearnley - 0 m
  • Muzeum Ibsena - 1,1 km
  • Park Pałacu Królewskiego - 1,3 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 872 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

  • balkon
  • łóżeczko dziecięce

2 osoby30 m²balkon

The Thief - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • pływalnia
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar
  • transport z/na lotnisko

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „The Thief”?

Zameldowanie: od 15:00 do 23:30. Wymeldowanie: od 05:30 do 12:00.

Czy The Thief oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „The Thief” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy The Thief ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy The Thief oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Czy The Thief znajduje się blisko plaży?

W pobliżu obiektu znajduje się plaża.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „The Thief”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy The Thief ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

The Thief na mapie: Oslo

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o The Thief

Średnia ocena z 375 opinii na Booking.com to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Alwaleed 02 - 2026
10/10

Wyjątkowy hotel w pięknej lokalizacji Aker Brygge, otoczony licznymi restauracjami i barami w pobliżu. Sam hotel oraz pokój również prezentowały się pięknie, a dodatkowo wieczorem była usługa przygotowania pokoju do nocy.

ℹ) Opinie gości The Thief nie stanowią oceny serwisu stayinoslo.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10