VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering

Apartmán

Oslo, NorskoRibbunggata 13, 0196

Orientační cena za noc pro 2 osoby~6 100 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 40 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~6 100 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering v lokalitě Oslo najdete zahradu a terasu.

„Apartmán s 1 ložnicí“ má 40 m² a pojme až 4 osoby. K dispozici máte fén v tomto apartmánu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a varnou desku. Vybavení zahrnuje také televizi, balkon nebo terasu, pračku a sušičku. Výhled na zahradu máte v tomto apartmánu.

Ubytování a místo „Ekebergskråningen naturreservat“ dělí 1,4 km. Místo „Ladegården“ je vzdálené 710 m od ubytování.

Za Wi-Fi ani parkování na místě se neplatí. Zavazadla můžete ponechat v úschovně ubytování. Elektromobil si můžete nabít přímo na místě.

Vzdálenosti k vybraným místům

Geology Museum2 km vzdušnou čarou
Oslo Spektrum Music Arena2,7 km
Hrad Akershus4,4 km
Sognsvann Lake13 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • norsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Oslo Central Station“ od ubytování „VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering“?

Železniční stanice „Oslo Central Station“ se nachází 1,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Oslo Airport, Gardermoen“ od ubytování „VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering“?

Oslo Airport, Gardermoen se nachází 37,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 49 recenzí hostů je 9,5/10 . Přečtěte si recenze apartmánu VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

VillaViewMini Skjult Perle Gangavstand Parkering - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~6 100 Kč
Typická cena
~3 627 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 82

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~6 100 Kč
Typická cena
~2 238 Kč

Toto ubytování je o 173 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s parkováním zdarma a se zahradou: 11

Za podobnou cenu

~5 185 Kč – ~7 015 Kč

  • Porovnaná ubytování 53
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 0
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 2

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Karl Johan Hotel

8,9/10 ~6 101 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.